Potrzebujesz informacji? Zadzwoń:

Drukarki Przemysłowe Continuous Ink Jet

Poszukujesz niezawodnej drukarki ink jet do znakowania produktów?

Promark Serwis oferuje sprawdzone w setkach zakładów produkcyjnych w Polsce drukarki przemysłowe ink jet marki Linx.

Linx serii 8900 – potocznie drukarki plujki to urządzenia znakujące o wszechstronnym zastosowaniu. Umożliwiają nadruk informacji zmiennych na niemal każdym podłożu w szerokim zakresie prędkości. Zostały stworzone z myślą o ograniczeniu czynności związanych z obsługą i  w celu maksymalizacji produkcji.

Drukarki ink jet 8900 to gwarancja:

 • niezawodności ze względu na unikalną konstrukcję,
 • intuicyjnej obsługi wpływającej na efektywne wykorzystanie czasu,
 • oszczędności wynikającej z nieprzerwanej pracy nawet w najtrudniejszych warunkach przemysłowych.

Wybierając drukarki atramentowe Linx zyskujecie Państwo nie tylko niezawodne urządzenia, ale także profesjonalne wsparcie doświadczonych fachowców. Bogato wyposażony magazyn w centralnej Polsce umożliwia nam sprawną dostawę materiałów eksploatacyjnych.

Zapraszamy do kontaktu w celu wykonania testów technologicznych lub nadruków próbnych na Państwa produktach.

zapytanie@promarkserwis.net.pl

 

  Formularz kontaktowy
  Oświadczam, że zapoznałem/am się z Polityką Prywatności oraz z warunkami przetwarzania danych osobowych w związku z wysłaniem formularza i/lub wyrażaniem zgody na otrzymywanie informacji handlowych. Polityka Prywatności

  Drukarki atramentowe CIJ Linx wyróżnia:

  • Wysoce intuicyjny interfejs użytkownika w obsłudze przypominający smartfona, minimalizujący ryzyko przypadkowych błędów.
  • Głowica drukująca bez odsłoniętych elementów ruchomych podatnych na uszkodzenia, niewymagająca skomplikowanej regulacji i częstych czynności konserwacyjnych.
  • System automatycznego mycia Auto Flush zapewniający szybki i czysty rozruch za każdym razem.
  • Łatwy w obsłudze system wymiany wkładów z płynami eksploatacyjnymi i nawet 8 – godzinna rezerwa drukowania od momentu otrzymania powiadomienia o konieczności ich uzupełnienia.
  • Układ hydrauliczny o największej tolerancji na zmiany parametrów roztworu tuszu i rozpuszczalnika ze względu na zmienne warunki środowiska produkcyjnego.

   Formularz kontaktowy
   Oświadczam, że zapoznałem/am się z Polityką Prywatności oraz z warunkami przetwarzania danych osobowych w związku z wysłaniem formularza i/lub wyrażaniem zgody na otrzymywanie informacji handlowych. Polityka Prywatności