Formularz kontaktowy

  Oświadczam, że zapoznałem/am się z Polityką Prywatności oraz z warunkami przetwarzania danych osobowych w związku z wysłaniem formularza i/lub wyrażaniem zgody na otrzymywanie informacji handlowych. Polityka Prywatności

  Otwórz / zamknij
  Zapytaj o produkt

  Wymagania branży mięsnej w procesie znakowania przemysłowego

  Branża mięsna jest jedną z tych, wobec której wymagania dotyczące jakości produktów są bardzo wysokie. Trwałość i czytelność oznaczeń na opakowaniach produktów mięsnych ma kluczowe znaczenie dla bezpieczeństwa konsumentów i zapewnienia tzw. „traceability” produktów. Skuteczna identyfikacja umożliwia szybszą reakcję na wszelkie sygnały pochodzące z rynku, dotyczące np. wadliwej partii produktu. Co dodatkowo charakterystyczne w odniesieniu do znakowania przemysłowego to konieczność szybkiej zmiany parametrów drukowania, ograniczenia do minimum czasu przestojów podczas częstych przezbrojeń oraz utrzymania standardów higieny pracy.

   

  Skuteczne rozwiązania do znakowania opakowań produktów mięsnych

  W celu zapewnienia efektywności procesu znakowania produktów mięsnych, przy jednoczesnej elastyczności względem częstych przezbrojeń, rekomendujemy wysoce intuicyjne w użyciu drukarki przemysłowe ink jet Linx serii 8900. Urządzenia te zapewniają szybką i bezproblemową obsługę, minimalizując ryzyko nieplanowanych przestojów. Jest to możliwe m.in dzięki interfejsowi użytkownika zaprojektowanemu w taki sposób, aby wszelkie czynności związane z obsługą komunikatów zostały uproszczone. Przy przezbrojeniu jest to m.in. aktualizacja treści nadruku za pomocą jednego przycisku.

  Wysoka klasa szczelności drukarek 8900 chroni urządzenie przed negatywnymi skutkami kontaktu z wodą podczas mycia linii. Konstrukcja systemu hydraulicznego i zastosowanie m.in czujnika TOF (Time of Flight) sprzyja utrzymaniu stabilnej pracy, a przede wszystkim stałej wysokiej jakości nadruków w sytuacji zmiennej temperatury środowiska produkcyjnego.