Formularz kontaktowy

  Oświadczam, że zapoznałem/am się z Polityką Prywatności oraz z warunkami przetwarzania danych osobowych w związku z wysłaniem formularza i/lub wyrażaniem zgody na otrzymywanie informacji handlowych. Polityka Prywatności

  Otwórz / zamknij
  Zapytaj o produkt

  PROMARK SERWIS sp. z.o.o.
  - wyłączny dystrybutor drukarek przemysłowych LINX w Polsce

  Firma Promark Serwis specjalizuje się w kompleksowej dostawie i serwisie wysokiej jakości urządzeń przeznaczonych do przemysłowego znakowania i etykietowania produktów. Nadrzędnym celem naszych działań, jako wyłącznego dystrybutora produktów firmy Linx w Polsce, jest zapewnienie Klientom najwyższego potwierdzonego wskaźnika dostępności funkcji znakowania przy liniach produkcyjnych. Wieloletnie doświadczenie Promark Serwis opiera się na analizie informacji zwrotnych od setek użytkowników i danych napływających na bieżąco z urządzeń podłączonych do zaawansowanych systemów monitorowania ich pracy. To one pozwalają nam potwierdzać wciąż najwyższą dostępność funkcji znakowania w porównaniu z dowolnym rozwiązaniem alternatywnym i obsługiwać wiele tysięcy zainstalowanych urządzeń.

  Nie stoimy w miejscu – nieustannie poszerzamy zakres oferowanych przez nas rozwiązań, nawiązując współpracę z producentami urządzeń o wysokiej potwierdzonej jakości, takich jak : Evolabel, Alltec czy Edding.

  Oferta urządzeń do znakowania i etykietowania przemysłowego

  W ofercie Promark Serwis znajdują się rozwiązania z zakresu znakowania przemysłowego produktów uznanych europejskich producentów w tym:

  Uzupełnieniem naszej oferty są urządzenia do automatycznego etykietowania produktów.  Wszystkie oferowane przez Promark Serwis urządzenia wyróżnia łatwość obsługi, szeroka funkcjonalność oraz nowoczesne oprogramowanie. Nasi Klienci cenią sobie niezawodność urządzeń, a także wysokiej jakości usługi serwisowe i monitoring procesu znakowania.

   

  Materiały eksploatacyjne i części zamiennie

  Do oferowanych przez Promark Serwis urządzeń dostarczamy oryginalne akcesoria, części zamienne i materiały eksploatacyjne takie jak tusze, rozpuszczalniki czy folie termotransferowe. Nasze doświadczenie wskazuje, że stosowanie oryginalnych materiałów eksploatacyjnych wysokiej jakości zapewnia długą żywotność urządzeń i ich bezproblemową pracę nawet w najtrudniejszych warunkach produkcyjnych.

  Usługi serwisowe

  Obsługa Klientów przez Promark Serwis nie kończy się na sprzedaży produktu. Dzięki znakomitemu zapleczu serwisowemu naszym Klientom oferujemy m.in. prewencyjne przeglądy techniczne, naprawy i konsultacje w zakresie działania drukarek przemysłowych, czy automatów etykietujących.

  Monitoring procesu znakowania przemysłowego

  Naszym zobowiązaniem wobec Klientów jest zapewnienie dostępności funkcji znakowania na jak najwyższym potwierdzonym poziomie. Jest to możliwe m.in. dzięki systemowi Zdalnego Serwisu realizującemu monitoring stanu działania urządzeń znakujących.

  Innym rozwiązaniem służącym kontroli pracy drukarek jest aplikacja Linx PrinterNet. W odróżnieniu od Zdalnego Serwisu jest to aplikacja wyłącznie chmurowa i dedykowana drukarkom Linx.

  Praca w Promark Serwis

  Jeśli szukasz nowych wyzwań zawodowych, a profil działalności naszej firmy wzbudził Twoje zainteresowanie, zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy.