Formularz kontaktowy
  Oświadczam, że zapoznałem/am się z Polityką Prywatności oraz z warunkami przetwarzania danych osobowych w związku z wysłaniem formularza i/lub wyrażaniem zgody na otrzymywanie informacji handlowych. Polityka Prywatności

  Otwórz / zamknij
  Zapytaj o produkt

  Nadrzędnym celem działań zespołu Promark Serwis jest zapewnienie i utrzymanie najwyższego wskaźnika dostępności funkcji znakowania przy tysiącach obsługiwanych przez nas linii produkcyjnych. Osiągamy to dzięki doświadczeniu naszych inżynierów, dobrej organizacji pracy, efektywnej logistyce, dostępności od ręki części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych. Istotnym elementem całości pozostaje także właściwy serwis drukarek Linx.  

  Serwis drukarek Linx – fachowa pomoc i wsparcie efektywnej pracy urządzeń

  W ramach usług serwisu drukarek Linx zapewniamy krótkie i pewne terminy skutecznej reakcji serwisu technicznego, a także szybkie dostawy wszelkiego rodzaju akcesoriów, części i materiałów eksploatacyjnych z naszego magazynu głównego w okolicach Warszawy oraz magazynów podręcznych w różnych częściach kraju. 

  Zespół serwisu drukarek Linx  zapewnia nie tylko fachową pomoc i wsparcie na każdym etapie wdrożenia rozwiązań, ale również profesjonalne szkolenia. Po zainstalowaniu drukarki Linx w Państwa w firmie, nasi specjaliści przeprowadzą kompleksowe szkolenie operatorów i służb utrzymania ruchu.

  W ramach wsparcia technicznego oferujemy naszym Klientom dostosowane do indywidualnych potrzeb umowy serwisowe. Opieka serwisowa w oparciu o zryczałtowane koszty usług zapewnia nie tylko bezpośrednie oszczędności po stronie Klienta, ale też umożliwia nam podejmowanie z własnej inicjatywy proaktywnych działań prewencyjnych.

  MASZ PYTANIA?

  Zapraszamy do kontaktu z Działem Serwisu w sprawie przeglądów, napraw i konsultacji technicznych.