Formularz kontaktowy
  Oświadczam, że zapoznałem/am się z Polityką Prywatności oraz z warunkami przetwarzania danych osobowych w związku z wysłaniem formularza i/lub wyrażaniem zgody na otrzymywanie informacji handlowych. Polityka Prywatności

  Otwórz / zamknij
  Zapytaj o produkt

  MASZ PYTANIA?

  Zapraszamy do kontaktu! Służymy pomocą w zakresie doboru odpowiednich rozwiązań.

  Znakowanie przemysłowe to nieodłączny element współczesnej produkcji i logistyki realizowany poprzez nanoszenie treści zmiennych w końcowej fazie procesu wytwarzania lub pakowania produktów. Jest to działanie istotnie wspomagające kontrolę jakości i kosztów, często wynikające z przepisów prawa.

  Zastosowanie kodów kreskowych i daty przydatności w znakowaniu przemysłowym

  Kody kreskowe, daty przydatności czy numeru partii produkcyjnej – dostarczają korzyści zarówno dostawcom wytwarzanych dóbr, jak ich odbiorcom. Wszystko dzięki możliwości sprawnej identyfikacji i śledzenia produktu już od momentu opuszczenia linii produkcyjnej lub pakowania (tzw. traceability).

  Najpopularniejsze systemy przemysłowego znakowania

  Wśród systemów cieszących się największą popularnością znajdują się drukarki przemysłowe ink jet pracy ciągłej, stanowiące rozwiązanie najbardziej wszechstronne. Inną, zyskującą na znaczeniu metodą jest znakowanie przemysłowe z wykorzystaniem folii termotransferowej, przeznaczone głównie do nanoszenia nadruków o wysokiej rozdzielczości na opakowaniach formowanych na maszynach pakujących, a także na automatycznie podawanych etykietach. Nieustannie rozwijana technologia laserowa uznawana jest za technologię przyszłości. Laser eliminuje konieczność uzupełniania materiałów eksploatacyjnych oraz emituje mniej zanieczyszczeń.

  Profesjonalne urządzenia do przemysłowego znakowania w ofercie Promark Serwis

  W ofercie Promark Serwis znajdują się profesjonalne urządzenia do przemysłowego znakowania produktów wiodących producentów takich jak brytyjski Linx, czy niemiecki Alltec – właściciel marki FOBA. Jest to firma wiodąca w zakresie rozwoju systemów znakowania laserowego. Od lat wspieramy przedsiębiorstwa zapewniając najwyższy potwierdzony wskaźnik dostępności funkcji znakowania. Jest to możliwe nie tylko dzięki niezawodności oferowanych przez nas urządzeń, a także wspierającym je systemom umożliwiającym automatyzację procesu produkcji oraz sprawne zarządzanie. Filarem naszej działalności jest zespół doświadczonych inżynierów i techników serwisu, zapewniających profesjonalne wsparcie techniczne na każdym etapie projektu.