Formularz kontaktowy

  Oświadczam, że zapoznałem/am się z Polityką Prywatności oraz z warunkami przetwarzania danych osobowych w związku z wysłaniem formularza i/lub wyrażaniem zgody na otrzymywanie informacji handlowych. Polityka Prywatności

  Otwórz / zamknij
  Zapytaj o produkt

  Puszka to popularne opakowanie ochronne wykorzystywane szeroko w przemyśle spożywczym. Ma za zadanie przedłużać zdatność spożycia produktów i chronić ich właściwości. Puszki aluminiowe świetnie sprawdzają się w branży napojów, w szczególności napojów gazowanych. Są lekkie, trwałe i chętnie wybierane przez konsumentów. Dodatkowo łatwo poddają się recyklingowi, co podnosi ich wartość w kontekście współczesnych wyzwań zarządzania odpadami. Puszki używane są również do przechowywania dań gotowych, konserw, karm mokrych dla zwierząt oraz wielu innych rodzajów żywności. Wykorzystywane również jako opakowania farb, czy klejów w branży budowlanej.

  Znakowanie puszek za pomocą nadruku atramentowego

  Znakowanie przemysłowe puszek odbywa się w zakładach produkcyjnych, w których urządzenia do znakowania produktów mogą być narażone na trudne warunki. W przypadku napojów jest to wilgoć, w przypadku branży budowlanej styczność ze środkami, które mają właściwości żrące w tym np.: rozpuszczalniki.

  Warto postawić na solidne urządzenia. Stąd obudowa ze stali nierdzewnej, czy wysoka klasa ochrony IP55, IP65 chroniąca urządzenia w przypadku zalania. Zastosowanie tuszów, które możemy aplikować na mokre powierzchnie również jest dodatkowym atutem.

  Producenci napojów chętnie wykorzystują drukarki przemysłowe pracy ciągłej CIJ do oznakowywania swoich produktów. Tego typu drukarki mogą znakować w różnych, nawet mało dostępnych miejscach na puszce w zależności od potrzeb, a w branży napojów być wykorzystywane do nadruku na butelkach.

  Oznaczanie laserem na puszkach metalowych

  W przypadku metalu urządzenie, które gwarantuje trwałość oznaczeń to laser światłowodowy. Idealny do wykonywania małych nadruków na szybkich liniach. Konstrukcja głowicy lasera umożliwia zintegrowanie ze skomplikowanymi liniami. Laser jest łatwy w użyciu, co sprzyja oszczędności czasu podczas zmian ustawień, czy przezbrojenia.