Formularz kontaktowy

  Oświadczam, że zapoznałem/am się z Polityką Prywatności oraz z warunkami przetwarzania danych osobowych w związku z wysłaniem formularza i/lub wyrażaniem zgody na otrzymywanie informacji handlowych. Polityka Prywatności

  Otwórz / zamknij
  Zapytaj o produkt

  Technologia znakowania przemysłowego Print & Apply to metoda realizująca funkcję nadruku i aplikacji etykiety na opakowanie za pomocą automatów drukująco – etykietujących. Automaty drukują informacje zmienne za pomocą drukarek termotransferowych lub termicznych na etykietę samoprzylepną tuż przed jej naniesieniem na opakowanie za pomocą aplikatorów, co umożliwia dostosowanie treści etykiety do zawartości danego opakowania. Jest to zatem druk pośredni: informacje zmienne drukowane są na etykiecie praktycznie w tej samej chwili, kiedy jest ona nanoszona na produkt.

  Zalety znakowania przemysłowego metodą Print & Apply

  Znakowanie Print & Apply w przeciwieństwie do zastosowania drukarek wysokiej rozdzielczości umożliwia nadruk informacji zmiennych na podłoże niezależne od jego porowatości.
  W tym przypadku eliminujemy zagrożenie niewyraźnego nadruku, gdyż zostaje on naniesiony na etykietę, a nie bezpośrednio na karton. Jest to rozwiązanie odpowiednie dla linii, na których restrykcje dotyczące pozycjonowania produktu i wymagania odnośnie podłoża nie mogą być spełnione. Również w wypadku opakowań zbiorczych, innych niż kartonowe, zwykle stosuje się automaty drukująco-etykietujące ze względu na ich dużą niezależność od jakości podłoża.

  •  Realizacja funkcji nadruku i jednoczesnej aplikacji etykiety na opakowanie.
  • Bardzo dobra czytelność nadruku wynikająca z wyraźnego kontrastu między nadrukiem, a podłożem.
  • Znakowanie w czasie rzeczywistym.
  • Całkowita niezależność od jakości podłoża, nie ma znaczenia, czy karton jest lakierowany, foliowany, czy może wykonany z makulatury.
  • Redukcja błędów dzięki prostemu wyborowi wzorów etykiet.