Formularz kontaktowy

  Oświadczam, że zapoznałem/am się z Polityką Prywatności oraz z warunkami przetwarzania danych osobowych w związku z wysłaniem formularza i/lub wyrażaniem zgody na otrzymywanie informacji handlowych. Polityka Prywatności

  Otwórz / zamknij
  Zapytaj o produkt

  Karton oraz kartoniki powlekane to materiały powszechnie używane do opakowywania produktów i stosowane w większości branż. Opakowania zbiorcze z kartonu pełnią funkcje ochronne, ułatwiają transport i magazynowanie.

  Nadruk na kartonie – opakowanie zbiorcze

  W kontekście aplikacji nadruków, opakowania zbiorcze charakteryzują duże oznaczenia, wykonywane przy pomocy drukarek wysokiej rozdzielczości. Tego typu urządzenia do znakowania są przystosowane do aplikacji dużych znaków.
  W tym celu oferowane przez Promark Serwis modele drukarek przemysłowych Linx IJ 355 oraz IJ 375, w których zastosowano system recyrkulacji tuszu ReFRESH®, gwarantują wysokiej jakości nadruki przy jednoczesnej oszczędności zużycia tuszu.
  Solidny system ochrony dysz zabezpiecza przed zapyleniem, a samoczyszcząca się głowica oszczędza czas operatorów. Za pomocą drukarek wysokiej rozdzielczości możemy drukować kody kreskowe, logotypy, informacje dotyczące wagi, nazwę producenta, czy wszelkiego rodzaju informacje zmienne; datę produkcji, datę przydatności do spożycia, numery partii.

   

  Znakowanie na kartonikach powlekanych – opakowanie jednostkowe

  Kartoniki powlekane farbą są powszechnie stosowane w branżach produkcyjnych. Najbardziej popularne technologie wykorzystane do znakowania na tego typu produktach to drukarki ink jet oraz technologia laserowa. W przypadku znakowania kodu kreskowego lub daty przydatności najlepiej sprawdzi się technologia ink jet. Technologia ta dobrze się sprawdza w przypadku kartoników powlekanych nielakierowanych. Zapewni nam trwały i czytelny nadruk nawet w bardzo wymagających aplikacjach.
  W przypadku kartoników powlekanych farbą lakierowaną bardzo dobrze sprawdzi się znakowanie laserowe. Wypalenie górnej warstwy farby na produkcie powoduje uzyskanie dobrego kontrastu. Nadruk technologią laserową charakteryzuje się większym polem znakowania niż w technologii  ink jet oraz większą odpornością nadruku na warunki zewnętrzne. Dodatkowo zastosowanie farby termoaktywnej na produkcie powoduje dużo lepszą efektywność w znakowaniu (farba termoaktywna odbarwia się pod wpływem temperatury).