Formularz kontaktowy

  Oświadczam, że zapoznałem/am się z Polityką Prywatności oraz z warunkami przetwarzania danych osobowych w związku z wysłaniem formularza i/lub wyrażaniem zgody na otrzymywanie informacji handlowych. Polityka Prywatności

  Otwórz / zamknij
  Zapytaj o produkt

  Szkło jest materiałem o szerokim zastosowaniu w przemyśle. Opakowania szklane oprócz funkcji ochronnych — posiadają walory estetyczne. Charakterystycznymi wyzwaniami procesu znakowania — w szczególności szklanych butelek — są wymogi związane z prędkością linii, kolorem podłoża, trwałością oznaczeń oraz zabezpieczeniem przed podróbkami. Sprawdzone w zakładach rozlewniczych w Polsce i na świecie drukarki przemysłowe Linx są odpowiedzią na wspomniane wyzwania.

  Drukarki ink jet do nadruku na opakowaniach szklanych

  Pracujące w szerokim zakresie prędkości drukarki ink jet Linx umożliwiają realizację wymogów wydajnościowych znakowania opakowań szklanych — szczególnie wysokich w branży napojów. Elementami sprzyjającymi podnoszeniu wydajności jest nie tylko przystosowanie urządzeń do pracy w warunkach trudnych, ale także minimalizacja ryzyka błędów ludzkich. Ich ograniczeniu sprzyja wyjątkowo przyjazny w drukarkach Linx —  interfejs użytkownika. Prostota obsługi i związania z nią oszczędność czasu operatorów dotyczy nie tylko tworzenia treści nadruków, ale także wymiany mediów i przeprowadzania czynności konserwacyjnych.

  Bogata oferta płynów do drukarek Linx pozwala na lepsze dopasowanie do potrzeb aplikacji. Wśród nich: tusze pigmentowe odpowiednie do zastosowania na szkle kolorowym, tusze przeznaczone do aplikacji na powierzchnie wilgotne, tusze zmywalne do zastosowania przy butelkach zwrotnych. Warto wspomnieć o specjalistycznym tuszu UV, będący wsparciem dla producentów napojów w walce z podróbkami.

  Lasery przemysłowe Linx- sprawdzone rozwiązanie na liniach rozlewniczych

  Dedykowany m.in. branży napojów laser Linx CSL 60 pracujący w oparciu o technologię CO2 wyróżnia znakowanie z bardzo dużą prędkością bez uszczerbku na jakości. Co charakterystyczne dla lasera Linx serii CSL to łatwość integracji z liniami rozlewniczymi. Dzięki dostępności zestawu parametrów VisiCode®, znakowanie odbywa się w sposób pulsacyjny a nie ciągły. Powstające w ten sposób mikropęknięcia na szkle skutkują lepszym kontrastem. Efektem czego nadruk jest wyraźny i przejrzysty.

   

  SZUKASZ NIEZAWODNEJ DRUKARKI DO ZNAKOWANIA SZKŁA?

  Zapraszamy do kontaktu! Wspieramy w zakresie doboru rozwiązań i optymalizacji procesu znakowania.