Formularz kontaktowy
  Oświadczam, że zapoznałem/am się z Polityką Prywatności oraz z warunkami przetwarzania danych osobowych w związku z wysłaniem formularza i/lub wyrażaniem zgody na otrzymywanie informacji handlowych. Polityka Prywatności

  Otwórz / zamknij
  Zapytaj o produkt

  Szkło to materiał o szerokim zastosowaniu w przemyśle. Opakowania szklane oprócz funkcji ochronnych, posiadają walory estetyczne. Znakowanie przemysłowe butelek szklanych musi sprostać wymogom związanym z szybkością linii produkcyjnych, kolorem podłoża, trwałością oraz zabezpieczeniem przed podróbkami.

  Drukarki atramentowe ink jet do nadruku na opakowaniach szklanych

  W przypadku konieczności wykonania nadruku na opakowaniach szklanych, drukarki atramentowe ink jet to rozwiązanie chętnie wybierane ze względu na swoją uniwersalność, jak również możliwość zastosowania specjalistycznych tuszów dostosowanych do potrzeb aplikacyjnych.
  W ofercie Promark Serwis znajdują się m.in.: tusze pigmentowe używane do nanoszenia oznaczeń na szkle o różnych odcieniach dla lepszej widoczności, tusze przeznaczone do aplikacji na mokre powierzchnie oraz tusze zmywalne, mające zastosowanie przy butelkach zwrotnych. Warto wspomnieć o specjalistycznym tuszu UV, który wspiera producentów napojów w walce z podróbkami.

  Lasery przemysłowe Linx- sprawdzone rozwiązanie na liniach rozlewniczych

  W przypadku laserów przemysłowych proponowane modele wyróżnia łatwość integracji z liniami rozlewniczymi, jak również dostępność zestawu parametrów VisiCode®, przystosowanego do zastosowania na szkle. Dzięki niemu znakowanie odbywa się w sposób pulsacyjny a nie w sposób ciągły. Efektem tego są mikropęknięcia na szkle powodujące lepszy kontrast na produkcie. Nadruk jest wyraźny i przejrzysty.