Formularz kontaktowy

  Oświadczam, że zapoznałem/am się z Polityką Prywatności oraz z warunkami przetwarzania danych osobowych w związku z wysłaniem formularza i/lub wyrażaniem zgody na otrzymywanie informacji handlowych. Polityka Prywatności

  Otwórz / zamknij
  Zapytaj o produkt

  Numery partii – identyfikacja produktów

  Nanoszenie oznaczeń zmiennych w postaci numerów partii jest kluczowym elementem identyfikowalności wytworzonych dóbr.

  Amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków (FDA) określa tego typu oznaczenie jako „ zidentyfikowaną część partii, która jest jednolita i ma spełniać specyfikacje dotyczące tożsamości, czystości i składu”.

  Ze względu na wymogi dotyczące ochrony konsumentów, producenci w wielu branżach muszą dbać o to, aby numery partii lub kody produkcji były czytelne i jakościowo powtarzalne. Dodatkowo numery partii umożliwiają śledzenie towarów na potrzeby wewnętrzne przedsiębiorstwa i sprzyjają ograniczeniu strat wynikających z ewentualnej konieczności wycofania produktów z rynku.

  Drukarki Linx do nadruku numerów partii na produkcji

  Oferowane przez Promark Serwis urządzenia znakujące marki Linx zostały zaprojektowane do nanoszenia wyraźnych i trwałych oznaczeń w tym numerów partii, przy użyciu wstępnie zdefiniowanych szablonów, z łatwą konfiguracją za pomocą przyjaznego dla użytkownika interfejsu.

  Dodatkowo drukarki Linx ze względu na swój wysoce przemysłowy charakter są przystosowane do pracy w środowisku zapylonym lub takim, gdzie urządzenia są narażone na kontakt ze strumieniem wody. Zastosowanie drukarek Linx do nadruku numerów partii staje się tym samym integralną i niezawodną częścią każdego procesu produkcyjnego.

  Szerokie spektrum rozwiązań oferowanych przez Promark Serwis umożliwi optymalny dobór urządzenia znakującego, a także etykietującego.