Formularz kontaktowy
    Oświadczam, że zapoznałem/am się z Polityką Prywatności oraz z warunkami przetwarzania danych osobowych w związku z wysłaniem formularza i/lub wyrażaniem zgody na otrzymywanie informacji handlowych. Polityka Prywatności

    Otwórz / zamknij
    Zapytaj o produkt

    Co charakterystyczne dla środowiska produkcyjnego branży mleczarskiej to niska temperatura oraz podwyższony stopień wilgotności. Branża wykorzystuje zróżnicowane typy opakowań takie jak: butelki HDPE, multipaki, opakowania szklane, kartonowe i inne. Częstym wymogiem jest zastosowanie znakowania trawersowego.

    Drukarki Ink Jet Linx wyposażone w klasę ochrony IP55 oraz w obudowę ze stali kwasoodpornej – spełniają wymagania dotyczące higieny w branży mleczarskiej. Obudowy drukarek są przystosowane do pracy w trudnych i wymagających warunkach produkcyjnych, takich jak np. chłód, czy wilgotność. Specjalistyczne tusze stworzono z myślą o aplikacjach, w których oznaczenia muszą być trwałe i nieścieralne – nawet w warunkach wysokiej wilgotności. Drukarki Linx nanoszą precyzyjne oznaczenia przy wysokich prędkościach na różne rodzaje i formaty opakowań, z wykorzystaniem rozwiązań trawersowych.