Potrzebujesz informacji? Zadzwoń:

Nadruk informacji zmiennych na opakowania

Poszukujesz drukarki do znakowania daty ważności, numeru partii, kodów kreskowych, DataMatrix lub kodów QR?

Promark Serwis oferuje solidne i intuicyjne w obsłudze drukarki przemysłowe Linx umożliwiające nadruk wysokiej jakości oznaczeń zmiennych na szerokim zakresie materiałów. Bez względu na rodzaj podłoża posiadamy rozwiązania zapewniające skuteczne znakowanie przemysłowe produktów jednostkowych i opakowań zbiorczych.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo:

 • Drukarki ink jet pracy ciągłej – wszechstronne rozwiązanie do znakowania na butelkach szklanych, butelkach PET, elementach z tworzyw sztucznych takich jak kable, przewody i rury, pojemnikach plastikowych, saszetkach, elementach drewnianych i wielu innych.
 • Lasery przemysłowe CO2 i światłowodowe – wykorzystywane w szczególności do pracy na wydajnych liniach, a także znakowania elementów z gumy lub metalu.
 • Drukarki termotransferowe – przeznaczone głównie do nanoszenia kodów kreskowych, kodów 2D (QR i DataMatrix) i innych informacji na folię opakowaniową lub etykiety.
 • Drukarki ink jet wysokiej rozdzielczości – dedykowane do nadruku na karton oznaczeń wysokiej rozdzielczości.

Nazwa naszej firmy zobowiązuje, dlatego dokładamy wszelkich starań aby utrzymywać standard usług serwisowych na najwyższym poziomie. Wybierając Linx zyskujecie Państwo pełne wsparcie  ze strony Promark Serwis w zakresie konsultacji technicznych, skutecznej reakcji serwisu i sprawnej dostawy materiałów eksploatacyjnych.

Zapraszamy do kontaktu w celu wykonania nadruków próbnych na Państwa produktach.

 zapytanie@promarkserwis.net.pl

  Formularz kontaktowy
  Oświadczam, że zapoznałem/am się z Polityką Prywatności oraz z warunkami przetwarzania danych osobowych w związku z wysłaniem formularza i/lub wyrażaniem zgody na otrzymywanie informacji handlowych. Polityka Prywatności

  Drukarki Linx zostały zaprojektowane z myślą o:

  • Niezawodnym działaniu w trudnych i zmiennych warunkach przemysłowych. Jest to możliwe dzięki zaawansowanym konstrukcjom i solidnej budowie o wysoce przemysłowym charakterze.
  • Intuicyjnej, bezproblemowej obsłudze drukarek, dzięki zastosowaniu interfejsów przyjaznych użytkownikom w stopniu wyższym niż kiedykolwiek dotąd.
  • Szerokim zakresie funkcjonalności ze względu na zastosowanie nowoczesnych technologii w zakresie sterowania, użytkowania i zdalnej kontroli. Dodatkowym atutem jest dostępność bogatej gamy akcesoriów, materiałów eksploatacyjnych, w tym tuszów, folii barwiących i innych.

  W efekcie drukarki Linx przyczyniają się do maksymalizacji wydajności linii produkcyjnych przy jednoczesnym zachowaniu niskiego całkowitego kosztu posiadania.

   

   

   

   Formularz kontaktowy
   Oświadczam, że zapoznałem/am się z Polityką Prywatności oraz z warunkami przetwarzania danych osobowych w związku z wysłaniem formularza i/lub wyrażaniem zgody na otrzymywanie informacji handlowych. Polityka Prywatności