Formularz kontaktowy
  Oświadczam, że zapoznałem/am się z Polityką Prywatności oraz z warunkami przetwarzania danych osobowych w związku z wysłaniem formularza i/lub wyrażaniem zgody na otrzymywanie informacji handlowych. Polityka Prywatności

  Otwórz / zamknij
  Zapytaj o produkt

  Data ważności – znakowanie produktów

  Nanoszenie oznaczeń zmiennych w postaci daty ważności stanowi istotny etap większości procesów produkcyjnych w szczególności w branży spożywczej. Zastosowanie wspomnianego oznaczenia m.in. na żywności i lekach zapewnia bezpieczeństwo konsumentów i spełnienie wymogów prawnych. W produkcji przemysłowej oznaczanie produktów datą ważności, minimalnej przydatności do spożycia, numerem partii, czy numerem linii odgrywa kluczową rolę w przypadku ewentualnych problemów jakościowych i konieczności wycofania produktu z rynku.

  Drukarki Linx do nadruku terminu przydatności do spożycia

  Drukarki Linx przeznaczone do oznaczania produktów, towarów i opakowań terminem ważności posiadają wstępnie zaprogramowane i konfigurowalne formaty daty i czasu w celu sprawnej i bezbłędnej obsługi. Urządzenia w pełni automatycznie dostosowują treść kolejnych nadruków poprzez dodawanie –  ustalonej wcześniej przez operatora, dowolnej liczby miesięcy, dni, godzin czy nawet sekund do bieżącej daty i godziny. Korzystając z prostych komunikatów wyświetlanych na ekranie, w łatwy sposób można tworzyć i zapisywać – przy użyciu wewnętrznej pamięci drukarki, nowe wymagane formaty dat czy numerowania sekwencyjnego produktów. Wybrane modele drukarek Linx posiadają możliwość automatycznej aktualizacji czasu przy zmianie z zimowego na letni i odwrotnie.

  Zapraszamy do zapoznania się z bogatym asortymentem drukarek przemysłowych Linx, za pomocą których nadrukujemy wysokiej jakości, czytelne oznaczenia zmienne, w tym datę przydatności do spożycia. Drukarki Linx to sprawdzone rozwiązanie w wielu zakładach przemysłowych w Polsce i na świecie.