Potrzebujesz informacji? Zadzwoń:

Znakowanie przemysłowe produktów i opakowań

Poszukujesz drukarki do przemysłowego znakowania na produkcji?

Promark Serwis specjalizuje się we wdrażaniu rozwiązań z zakresu znakowania przemysłowego, automatycznego etykietowania i informatyki przemysłowej.

Oferujemy solidne, intuicyjne w obsłudze znakowarki Linx umożliwiające nadruk wysokiej jakości oznaczeń zmiennych w końcowej fazie procesu wytwarzania lub pakowania produktów.

Ze względu na niezawodności działania nawet w bardzo wymagających warunkach przemysłowych, dostarczane przez nas urządzenia przyczyniają się do maksymalizacji wydajności linii produkcyjnych.

Bogata oferta rozwiązań do znakowania produktów:

 • Drukarki atramentowe continuous ink jet – uniwersalne urządzenia do znakowania pojedynczych opakowań i produktów.
 • Lasery przemysłowe –  zapewniające trwałe znakowanie na liniach o dużych prędkościach.
 • Drukarki termotransferowe – dedykowane do nanoszenia oznaczeń na elastyczne powierzchnie folii opakowaniowych i etykiet.
 • Drukarki ink jet wysokiej rozdzielczości – urządzenia do nadruku dużych znaków na kartonowe opakowania zbiorcze.
 • Automaty drukująco – etykietujące Print&Apply – łączące funkcje znakowania i automatycznego nanoszenia etykiety

 

 

  Formularz kontaktowy
  Oświadczam, że zapoznałem/am się z Polityką Prywatności oraz z warunkami przetwarzania danych osobowych w związku z wysłaniem formularza i/lub wyrażaniem zgody na otrzymywanie informacji handlowych. Polityka Prywatności

  Systemy monitorowania i oprogramowanie:

  Podnoszenie wskaźnika dostępności funkcji znakowania to nasz priorytet. Wsparcie ze strony oprogramowania i systemów monitoringu – w myśl idei przemysłu 4.0, to ważny element budowy efektywnego procesu znakowania. Stawiamy na rozwiązania, które ułatwiają codzienną pracę służb utrzymania ruchu i podnoszą wydajność pracy linii produkcyjnych:

  • Linx PrinterNet –  dedykowany dla drukarek Linx system umożliwiający zdalną kontrolę stanu drukarek i sterowania nimi z dowolnego miejsca.
  • Clarisoft – rozwiązanie sieciowe do tworzenie treści nadruków dla drukarek Linx poza obszarem produkcyjnym i ich zdalne przesyłanie.
  • Loftware NiceLabel – rodzina programów umożliwiająca automatyzację procesu tworzenia treści nadruków i zarządzania nimi.

  Promark Serwis – doświadczenie i wysoka jakość usług

  Wybierając Promark Serwis zyskujecie Państwo nie tylko niezawodne urządzenia, ale także wsparcie ze strony naszego zespołu serwisowego. Dokładamy wszelkich starań, aby świadczone przez nas usługi serwisu były na jak najwyższym poziomie.

  Dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem, doradzamy w zakresie aplikacji i poszukujemy wciąż nowych ciekawych rozwiązań mających na celu podnoszenie efektywności procesu znakowania.

  Zapraszamy do wykonania testów technologicznych lub nadruków próbnych na Państwa produktach.

  zapytanie@promarkserwis.net.pl

  CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ? NIE ZWLEKAJ, NAPISZ DO NAS!

  Pomożemy w doborze najlepszego rozwiązania do znakowania produktów

  zapytanie@promarkserwis.net.pl

   Formularz kontaktowy
   Oświadczam, że zapoznałem/am się z Polityką Prywatności oraz z warunkami przetwarzania danych osobowych w związku z wysłaniem formularza i/lub wyrażaniem zgody na otrzymywanie informacji handlowych. Polityka Prywatności