Potrzebujesz informacji? Zadzwoń:

Drukarka do metalu - wysoki kontrast i trwały nadruk

Poznaj drukarki do znakowania metalu w ofercie Promark Serwis

Wydajne i łatwe w obsłudze drukarki Linx zyskały uznanie użytkowników w zakładach przemysłowych w Polsce i na świecie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Promark Serwis urządzeń znakujących technologii CIJ oraz przemysłowych drukarek laserowych technologii CO2 i Fiber – realizujących wysokiej jakości nadruk na powierzchni metalu.

Wyzwaniami w procesie znakowania opakowań i elementów metalowych jest konieczność nanoszenia precyzyjnych, kontrastowych i trwałych oznaczeń, zazwyczaj w wymagających warunkach przemysłowych.
Oferowane przez nas urządzenia pracują bez zakłóceń nawet w bardzo trudnych warunkach. Zapewniają jakościowy nadruk oznaczeń zmiennych: daty przydatności do spożycia, kodu produkcji, numeru linii i zmiany, kodu QR, kodu Data Matrix, logo i innych.

Nasi specjaliści służą swoją wiedzą i doświadczeniem. Zapraszamy do wykonania nadruków próbnych na Państwa produktach.

zapytanie@promarkserwis.net.pl

  Formularz kontaktowy
  Oświadczam, że zapoznałem/am się z Polityką Prywatności oraz z warunkami przetwarzania danych osobowych w związku z wysłaniem formularza i/lub wyrażaniem zgody na otrzymywanie informacji handlowych. Polityka Prywatności

  Oferta drukarek atramentowych do znakowania metalu – Linx seria 8900

  Drukarki ink jet technologii CIJ zapewniają jakościowe nadruki na metalowych opakowaniach i komponentach wykorzystywanych m.in w branży spożywczej, automotive czy budowlanej. Ze względu na dostępność wielu rodzajów tuszów, w tym ogólnego i specjalistycznego przeznaczenia, druk atramentowy pozwala na osiągnięcie optymalnej przyczepności i kontrastu.

  Drukarki do metalu CIJ marki Linx wyróżnia solidność wykonania oraz  intuicyjna obsługa – zarówno w zakresie tworzenia komunikatów jak i wymiany mediów. Fabryczna kalibracja  głowicy drukującej oraz jej monolityczna budowa minimalizuje ryzyko przypadkowego uszkodzenia.

  Przemysłowe drukarki laserowe Linx – trwałe znakowanie metali

  Drukarki laserowe CO2 – do znakowania metali powlekanych (modele CSL 10/30/60)

  • Wydajne znakowarki gwarantują efektywne wykorzystanie mocy lasera.
  • Szeroki wybór soczewek i głowic pracujących w różnych orientacjach.
  • Dotykowy panel sterujący LinxVision zapewnia intuicyjna obsługę.
  • Możliwość znakowania szerokiego zakresu kodów liniowych i kodów 2D.

  Drukarki laserowe światłowodowe –  do znakowania bezpośrednio na powierzchni metalu (modele FSL 20/50)

  • Urządzenia zaprojektowane z myślą o łatwej integracji z liniami produkcyjnymi.
  • Nanoszą oznaczenia wysokiej rozdzielczości oraz na małe pola zadruku.
  • Oprogramowanie LinxDraw pozwala na sprawne tworzenie komunikatów a tym samym gwarantuje oszczędność czasu podczas zmian ustawień, czy przezbrojeń.

  Chcesz dowiedzieć się więcej? Nie zwlekaj, napisz do nas!

  Pomożemy w doborze najlepszego rozwiązania do znakowania na metalu

  zapytanie@promarkserwis.net.pl

   Formularz kontaktowy
   Oświadczam, że zapoznałem/am się z Polityką Prywatności oraz z warunkami przetwarzania danych osobowych w związku z wysłaniem formularza i/lub wyrażaniem zgody na otrzymywanie informacji handlowych. Polityka Prywatności