Formularz kontaktowy

  Oświadczam, że zapoznałem/am się z Polityką Prywatności oraz z warunkami przetwarzania danych osobowych w związku z wysłaniem formularza i/lub wyrażaniem zgody na otrzymywanie informacji handlowych. Polityka Prywatności

  Otwórz / zamknij
  Zapytaj o produkt

  Nowości ofertowe w zakresie automatyzacji etykietowania – współpraca z Evolabel

  Etykietowanie jest powszechnie stosowaną metodą oznaczania pozwalającą zapewnić traceability” produktów w całym łańcuchu dostaw. Etykieta jest dziś nie tylko nośnikiem prostych informacji o składzie czy pochodzeniu towaru. Stanowi swoiste centrum informacyjne dla wszystkich uczestników łańcucha dostaw – począwszy od produkcji, poprzez magazynowanie, aż po odbiorcę końcowego. Postępujące zapotrzebowanie na automatyzację procesów etykietowania jest dla nas nieustającą motywacją do poszerzenia oferty w zakresie zaawansowanych technologicznie rozwiązań, łatwych do zaimplementowania na linii Klienta. Nawiązanie współpracy z firmą Evolabel – szwedzkim producentem automatów Print & Apply – pozwala nam na realizację tych założeń.

  Modułowy system Print & Apply

  Zakres ofertowy Evolabel umożliwia kompleksową automatyzację procesów drukowania oraz aplikacji etykiet – począwszy od produktów jednostkowych, przez opakowania zbiorcze po palety. Cechą charakterystyczną rozwiązań Evolabel jest modułowy charakter. Wszystkie urządzenia powstają w oparciu o ten sam solidny aluminiowy korpus, moduły drukowania oraz bogatą gamę aplikatorów etykiet, akcesoriów i elementów instalacyjnych. W zakresie drukowania, Evolabel oferuje głowice o szerokości 4” i 6” pracujące w technologii termicznej oraz termotransferowej.

  Szeroki wybór aplikatorów pozwala na precyzyjne dopasowanie urządzenia uwzględniające miejsce i sposób aplikacji. Wyróżniamy cztery główne kategorie:

  • Aplikator Belt – dedykowany głównie opakowaniom jednostkowym.
  • Aplikatory Blow – do aplikacji bezkontaktowej za pomocą nadmuchu powietrza.
  • Aplikatory Tamp – grupa aplikatorów z ruchomą pacą do zastosowania, w zależności od wybranego wariantu, na opakowaniach jednostkowych lub zbiorczych.
  • Aplikatory Wipe – grupa aplikatorów z ruchomą pacą poruszającą się ruchem obrotowym, uwzględniająca aplikację etykiet paletowych.

  Technologiczne „simplicity” na potrzeby bezbłędnej obsługi

  Przyjazność obsługi to już standard dostarczanych przez Promark Serwis rozwiązań. Automaty Print & Apply Evolabel w myśl idei simplicity through technology wyróżnia przejrzysta, ergonomiczna konstrukcja, mająca odzwierciedlenie w codziennym bezproblemowym użytkowaniu – także w trakcie wykonywania czynności serwisowych. Niewątpliwym atutem urządzeń Evolabel jest ich precyzja i wydajność przy jednoczesnym zachowaniu wysokiego stopnia bezpieczeństwa dla użytkowników. Specjalnie zaprojektowany system aplikacji etykiety bez części ruchomych zapewnia pełną kontrolę ruchu aplikatora.

  Aby dowiedzieć się więcej na temat unikalnych cech urządzeń Print & Apply Evolabel zapraszamy do odwiedzenia dedykowanej podstrony  👉 Evolabel.
  Pozostajemy do  Państwa dyspozycji w zakresie doboru najefektywniejszych rozwiązań do etykietowania automatycznego produktów. Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia prezentacji urządzenia i wykonywania testów nadruków próbnych i aplikacji etykiety na Państwa produktach 👉 kontakt z Promark Serwis.