Formularz kontaktowy
  Oświadczam, że zapoznałem/am się z Polityką Prywatności oraz z warunkami przetwarzania danych osobowych w związku z wysłaniem formularza i/lub wyrażaniem zgody na otrzymywanie informacji handlowych. Polityka Prywatności

  Otwórz / zamknij
  Zapytaj o produkt

  Targi opakowań i Dni Otwarte – wydarzenia branżowe kwietnia z udziałem Promark Serwis

  Kwietniowy kalendarz Promark Serwis wypełniły interesujące wydarzenia branżowe. W dniach 23-25 kwietnia mieliśmy przyjemność uczestniczyć w targach opakowań i techniki pakowania Warsaw Pack. Ta doceniana w branży impreza wystawiennicza przykuła uwagę szerokiego grona odbiorców rozwiązań z zakresu automatyzacji procesu pakowania, oznaczania oraz intralogistyki. Na stoisku zaprezentowaliśmy – ceniony przez naszych Klientów – model drukarki Linx 8900. Efektem połączenia uniwersalnego charakteru technologii continuous ink jet z solidnością wykonania i przyjaznością obsługi drukarek Linx jest mierzalny wzrost efektywności procesów produkcyjnych.

  Dni Otwarte Promark Serwis – nowe wydarzenie w kalendarzu firmowym

  Zaangażowanie Promark Serwis w poszukiwanie jakościowych rozwiązań dla przemysłu zaowocowało nawiązaniem współpracy z nowymi partnerami – uznanymi producentami drukarek i automatów etykietujących. Nowości produktowe można było zobaczyć i przetestować podczas zorganizowanych w siedzibie Promark Serwis – Dni Otwartych. W trakcie dwudniowego wydarzenia nasi Klienci mieli możliwość przyjrzeć się bliska propozycjom sprzętowym, wykonać nadruki próbne przy użyciu różnych technologii oraz skorzystać z konsultacji technicznych z inżynierami serwisu. Absolutną nowością zaprezentowaną podczas Dni Otwartych była drukarka kartridżowa niemieckiej marki Edding. Prezentowana w dwóch wariantach – IN-LINE 12 oraz PORTABLE 12 – drukarka thermal ink jet znajduje szerokie zastosowanie w automatycznym i ręcznym znakowaniu opakowań o różnym stopniu porowatości. W zakresie sprzętu etykietującego prezentowaną nowością był modułowy system Print&Apply szwedzkiej firmy Evolabel z aplikatorem Wipe umożlwiającym aplikację etykiety narożnej. Modułowy charakter automatów Evolabel pozwala na dobór odpowiedniego dla aplikacji rodzaju aplikatora z bogatej gamy dostępnych opcji.

   

   

  W ramach premier sprzętowych warto wymienić także drukarkę pigmentową – Linx 8940 Spectrum – obecny na rynku od listopada 2023r. efekt wytężonej pracy i innowacyjnego podejścia działu R&D firmy Linx. Dni Otwarte były także okazją do zaprezentowania na żywo możliwości stacji roboczej M1000 wyposażonej w wyznaczający najwyższe branżowe standardy system wizyjny oraz lasera światłowodowego Titus niemieckiej marki FOBA.

   

  Dziękujemy wszystkim gościom za obecność i wspólnie spędzony czas. Mamy nadzieję spotkać się z Państwem podczas kolejnej edycji Dni Otwartych.