Formularz kontaktowy
  Oświadczam, że zapoznałem/am się z Polityką Prywatności oraz z warunkami przetwarzania danych osobowych w związku z wysłaniem formularza i/lub wyrażaniem zgody na otrzymywanie informacji handlowych. Polityka Prywatności

  Otwórz / zamknij
  Zapytaj o produkt

  Nowe spektrum możliwości dzięki innowacyjnej drukarce pigmentowej Linx

   

  Nadanie jej miana rewolucyjnej nie jest przesadą. Najnowsza drukarka Linx 8940 Spectrum to prawdziwy unikat na rynku drukarek pigmentowych. Dzięki nowatorskiemu podejściu zespołu R&D firmy Linx do obszarów takich jak filtracja i mieszanie tuszu, nowa drukarka Spectrum stanowi skuteczną odpowiedź na typowe wyzwania druku pigmentem.

  Linx 8940 Spectrum – jedna drukarka, wiele innowacji.

  Znakowanie przemysłowe przy użyciu tuszów pigmentowymi oznaczało dotychczas krótkie okresy między przeglądami, konieczność częstego mycia głowicy drukującej, problemy z przestojami i niezawodnością. Wymienione utrudnienia wynikają z charakterystycznej dla tego typu atramentów tendencji do osadzania się ciężkich cząstek pigmentu.

  Stworzenie skutecznego systemu zarządzania tuszem pigmentowym stało się priorytetem inżynierów Linx, czego efektem jest zgłoszony do patentu system aż pięciokrotnej filtracji mający na celu zachowanie stałej drożności głowicy i przewodów hydraulicznych. W połączeniu z nowym, innowacyjnym podejściem do procesu mieszania tuszu, czy unikalną sekwencją automatycznego mycia głowicy, zastosowanie drukarki Spectrum oznacza mniejsze koszty eksploatacji i większą wydajność pracy.

   

   

  Przyjazna obsługa, precyzyjne znakowanie przewodów

  Nowa odsłona drukarki Spectrum firmy Linx to również połączenie przyjaznej obsługi charakterystycznej dla serii Linx ink jet 8900 wraz szeregiem nowych rozwiązań programistycznych dedykowanych m.in. branży przewodów. Efektem ich zastosowania jest usprawnienie codziennej obsługi z wyraźnym ograniczeniem przestojów linii dzięki udogodnieniom przewidzianym przy znakowaniu długich odcinków przewodów oraz w wypadku cofania się produktu.

   

  Odpowiednio dobrane formuły tuszów i zaawansowana konstrukcja drukarki Spectrum pozwala na osiąganie doskonałych efektów znakowania na podłożach wymagających wyraźnego kontrastu, takich jak komponenty elektroniczne, części samochodowe, rury, kable, kolorowe opakowania szklane. Seria tuszów pigmentowych Linx wykazuje się dużą odpornością na działanie czynników zewnętrznych – cieplnych i chemicznych.

  Więcej szczegółów dotyczących innowacji zastosowanych w drukarce Spectrum znajdą Państwo na podstronie  👉 Linx 8940 Spectrum

  Zapraszamy także do lektury artykuły poświęconego w całości nowemu rozwiązaniu, który znajdziecie Państwo na portalu 👉 SUR – Wiedza na usługach przemysłu