Formularz kontaktowy
  Oświadczam, że zapoznałem/am się z Polityką Prywatności oraz z warunkami przetwarzania danych osobowych w związku z wysłaniem formularza i/lub wyrażaniem zgody na otrzymywanie informacji handlowych. Polityka Prywatności

  Otwórz / zamknij
  Zapytaj o produkt

  NiceLabel – zyskaj przewagę konkurencyjną dzięki automatyzacji procesu zarządzania treściami nadruków

  We współczesnym świecie dominuje przekonanie, że jedyną stałą jest zmienność. Warunki ciągłej zmiany wymuszają zarówno na jednostkach jak i przedsiębiorstwach ciągłą gotowość do adaptacji. Jest ona możliwa dzięki zwinności (sprawności) w podejmowaniu działań, a ta wynika wprost z minimalizacji jej ograniczeń. W odniesieniu do jednostki ograniczenia mogą wiązać się z zamknięciem w określonych kompetencjach. W odniesieniu do przedsiębiorstw wynikają z nieefektywnych procesów wewnętrznych obarczonych czasochłonnością i ryzykiem częstych błędów ludzkich.

  Sprawna adaptacja i bezbłędne oznaczanie produktów kluczem do poprawy konkurencyjności

  Konieczność szybkiej adaptacji jest dziś faktem, a zwycięzcą w realiach rynkowych – podmiot, który sprawnie dostosuje się do aktualnych oczekiwań. Nie inaczej jest w przypadku procesu znakowania i etykietowania, wszakże jest on ściśle związany z popytem na wytwarzane dobra. Konieczność ciągłego urozmaicania portfolio produktowego wymusza na producentach szybkość w podejmowaniu działań, a na procesie znakowania niezawodność w zakresie zgodności treści nanoszonych na produkt z jego zawartością. Skuteczna automatyzacja procesu oznaczania produktów danymi zmiennymi, skrócenie czasu przezbrojenia linii, zarządzanie treściami etykiet i ich przesyłu to usprawnienia, które wiodą firmy w stronę wzrostu efektywności, a w konsekwencji silniejszej pozycji na rynku.

  Loftware NiceLabel – skuteczne narzędzie do projektowania i zarządzania treściami nadruków

  W odniesieniu do powyższych wyzwań chcemy zwrócić szczególną uwagę na oferowaną przez Promark Serwis rodzinę programów Loftware NiceLabel, pozwalającą na zautomatyzowanie procesu zarządzania treściami zmiennymi, w tym poprawę jakości i szybkości procesu znakowania i etykietowania.

  Firma Loftware NiceLabel to światowy producent oprogramowania, którego misją jest wspieranie przedsiębiorstw w procesie cyfrowego przekształcenia procesu znakowania lub etykietowania, a w konsekwencji zyskania przewagi konkurencyjnej. NiceLabel odpowiada zatem na potrzeby przedsiębiorstw stojących u progu cyfrowej transformacji, rozpoznających konieczność minimalizacji ręcznego wprowadzanych danych, poszukujących rozwiązań zapewniających powtarzalną jakość i usprawnienie procesów etc.

  Loftware NiceLabel stanowi ponadto wsparcie dla firm, które proces cyfryzacji mają już za sobą, a mimo to świadome są wyzwań wynikających z:

  • dużej i zróżnicowanej produkcji,
  • złożonego procesu tworzenia, przesyłu i akceptacji treści zmiennych nadruków,
  • częstych zmian treści nadruków,
  • złożonego procesu kontroli,
  • wysokiego ryzyka błędów ludzkich wynikającego z dużej rotacji pracowników.

  Dostępne funkcjonalności oprogramowania

  Oprogramowanie Loftware NiceLabel składa się z pakietu programów – wersji, te zaś z modułów, zapewniających użytkownikom konkretne funkcjonalności. Do podstawowych programów należą wersje Designer Express oraz Designer Pro, umożliwiające projektowanie treści etykiet i druk na żądanie. Kolejne, bardziej zaawansowane to PowerForms Suit, wyposażone w możliwość zbudowania i spersonalizowania aplikacji w celu kompleksowego zarządzania treściami nadruków w skali całego przedsiębiorstwa, a nie jedynie konkretnej linii produkcyjnej. Wersja Suit posiada Moduł Automation, za pośrednictwem którego dane mogą być pobierane w sposób automatyczny z bazy danych Klienta i przetwarzane w dowolnym momencie. Ostatnie dwie najbardziej zaawansowane wersje LMS Pro oraz LMS Enterprise umożliwiają zarządzanie dokumentacją i kontrolę jakości poprzez:

  • zarządzanie prawami dostępu,
  • podgląd historii drukowanych etykiet w skali firmy w wybranych okresach,
  • kontrolę zgodności nadruku, ich dowolną analizę.

  Loftware Nicelabel – bezproblemowa obsługa i łatwa integracja z powszechnymi bazami danych

  Oprogramowanie wyróżnia wysoce intuicyjna obsługa, elastyczność w dostosowaniu do istniejących w przedsiębiorstwie systemów oraz uniwersalny charakter. NiceLabel oferuje najwyższy poziom modułu LMS również w wersji chmurowej (LMS Cloud). Dzięki temu utrzymanie oprogramowania nie wymaga rozbudowanego zespołu IT a dostęp do chmury może odbywać się z każdego miejsca na świecie. O elastyczności i uniwersalności programu świadczy m.in. fakt, iż  jest kompatybilny z większością dostępnych na rynku technologii i marek drukarek przemysłowych. Lista urządzeń jest dostępna na stronie producenta. Wyróżnia go łatwość integracji z powszechnie używanymi bazami danych – SQL Server, Oracle i MySQL i systemami ERP np. SAP. Za pośrednictwem kreatora Designer możemy stworzyć treści nadruków z wykorzystaniem tekstów, grafik, kodów kreskowych, zmiennych dynamicznych oraz wspomnianych baz danych. NiceLabel przypomina w obsłudze MS Office. Posiada nowoczesny i przejrzysty interfejs nierozpraszający uwagi użytkownika. Zapewnia wsparcie przy projektowaniu w postaci wytycznych, pozycjonowania, kotwiczenia etc. Umożliwia użycie gotowych szablonów dostosowanych do wymogów branżowych i jasno określone wymagania dotyczące dokładnego wprowadzenia danych.

  Poprawa efektywności i oszczędność kosztów ukrytych – widoczne zyski dla przedsiębiorstw

  Korzyści wynikające z zastosowania programów Loftware NiceLabel to:

  • Szybsze projektowanie profesjonalnych etykiet przez użytkowników bez zaawansowanej wiedzy informatycznej. Moduł Designer zapewnia przykładowe szablony oraz możliwość projektowania własnych, zgodnych z obowiązującymi przepisami i specyfikacjami branży.
  • Cały proces w jednym miejscu, począwszy od projektowania, poprzez weryfikację po zatwierdzanie. Zyskujemy możliwość weryfikacji treści nadruków w dowolnym czasie co wpływa na lepsze ich administrowanie. Wszystkie etykiety oraz grafiki mogą być przechowywane w chmurze Loftware NiceLabel Cloud.
  • Poprawa kontroli procesu i minimalizacja ryzyka błędów poprzez możliwość zarządzania prawami dostępu – tworzenie użytkowników oraz przypisywanie im ról, a także dostęp do historii zmian i ewentualne przywrócenie treści etykiety.

  W konsekwencji przedsiębiorstwa zyskują elastyczność względem zmieniających się warunków rynkowych i wymagań z nimi związanych – możliwość szybkiego wprowadzania nowych produktów, a tym samym przewagę konkurencyjną dzięki lepszemu przygotowaniu do zmian asortymentu. W wyniku zapewnienia kontroli i przejrzystości procesu, co za tym idzie redukcji ryzyka błędów obsługi, przedsiębiorstwa mogą liczyć na realne oszczędności kosztów ukrytych, w tym kosztów związanych z utratą prestiżu.

   

  Promark Serwis – partner Loftware NiceLabel i dostawca oprogramowania na rynek polski

  Dlaczego warto podjąć współpracę z Promark Serwis?  Posiadamy blisko trzydziestoletnie doświadczenie z procesem znakowania przemysłowego oparte o tysiące zainstalowanych urządzeń i współpracę z setkami firm sektora produkcyjnego. Rozwijanie własnego systemu – Zdalny Serwis , służącego m.in. do monitorowania parametrów technicznych urządzeń znakujących, wyróżnia nas na rynku dostawców drukarek przemysłowych. Rozumiemy potrzeby naszych Klientów związane z koniecznością ograniczenia do minimum błędów związanych z wadliwym oznaczeniem produktu. Aby dowiedzieć się więcej na temat możliwości jakie oferuje rodzina programów Loftware NiceLabel zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami – biuro.handlowy@promarkserwis.net.pl