Formularz kontaktowy
  Oświadczam, że zapoznałem/am się z Polityką Prywatności oraz z warunkami przetwarzania danych osobowych w związku z wysłaniem formularza i/lub wyrażaniem zgody na otrzymywanie informacji handlowych. Polityka Prywatności

  Otwórz / zamknij
  Zapytaj o produkt

  Nowy tusz Linx 1063 już w ofercie

  Trwały, znakomicie przylega do podłoży zaolejonych, zatłuszczonych lub zroszonych – idealny do różnych zastosowań w przemyśle spożywczym i nie tylko.

  Ten czarny tusz na bazie MEK został opracowany specjalnie dla przemysłowych drukarek ink jet serii Linx 8900 (CIJ). Zawiera czarny barwnik, który zapewnia doskonały kontrast i czytelność na przezroczystych lub jasno zabarwionych opakowaniach. Jego specjalna formuła umożliwia drukarkom trwałe znakowanie powierzchni zaolejonych, zatłuszczonych przy zachowaniu wysokiej jakości nadruku, również w sytuacji, gdy nadruk ten jest narażony na ścieranie w późniejszym procesie produkcyjnym.

  Typowe zastosowania obejmują różnorodne opakowania do żywności, takie jak masło, margaryna, pojemniki na sałatki, przetwory mięsne i mleczne oraz opakowania, które są znakowane przed procesem obróbki cieplnej, a także środowiska produkcyjne, w których mogą występować oleje i substancje chemiczne.

  Tusz ten można stosować do wielu różnych powierzchni takich jak szkło, metal oraz szerokie spektrum opakowań z tworzyw sztucznych, takich jak folia HDPE, pojemniki i nakrętki z polipropylenu oraz niepoddane obróbce opakowania typu OPP (orientowany polipropylen), a także opakowania z folii termokurczliwej, czy typu doypack.

  Zapraszamy do kontaktu – materialy@promarkserwis.net.pl