Formularz kontaktowy

  Oświadczam, że zapoznałem/am się z Polityką Prywatności oraz z warunkami przetwarzania danych osobowych w związku z wysłaniem formularza i/lub wyrażaniem zgody na otrzymywanie informacji handlowych. Polityka Prywatności

  Otwórz / zamknij
  Zapytaj o produkt

  Promark Serwis na targach Warsaw Pack 2020

  Już 3 marca w Ptak Warsaw Expo rozpocznie się kolejna edycja Międzynarodowych Targów Techniki Pakownia i Opakowań – WARSAW PACK 2020 .

  W tym roku mamy ogromną przyjemność pojawić się na tym wydarzeniu wraz z naszym  parterem – producentem automatów etykietujących i drukująco-etykietujących Promark Produkcja sp. z o.o. oraz firmami:  TURCK (dostawcą rozwiązań w zakresie automatyzacji produkcji oraz automatyzacji procesu) i GRASO (producentem maszyn pakujących).

  Oferta drukarek przemysłowych Linx dla producentów opakowań

  Wraz z Promark Produkcja zaprezentujemy ofertę dedykowaną producentom opakowań i branży co-packing. Oprócz wspomnianych już urządzeń przeznaczonych do etykietowania automatycznego, na stoisku zaprezentujemy  drukarkę przemysłową ink jet Linx serii 8900, jak również drukarkę termotransferową TT5 również marki Linx, której jesteśmy wyłącznym dystrybutorem w Polsce.

  Drukarka termotransferowa Linx serii TT to urządzenia przeznaczone do nanoszenia oznaczeń za pomocą taśmy termotransferowej na folii opakowaniowej lub etykietach. Drukarka ink jet Linx serii 8900 to uniwersalna drukarka atramentowa wykorzystywana do nanoszenia informacji zmiennych na opakowania jednostkowe. Dostępność opcji Carton Coding w wyższych modelach drukarki umożliwia jakościowe znakowanie opakowań zbiorczych.

  Warto przy tej okazji zapoznać się z pełnym portfolio drukarek przemysłowych Linx, a w szczególności – drukarką ink jet Linx wysokiej rozdzielczości serii IJ do znakowania kartonów.

  W prezentowanej ofercie nie zabraknie rozwiązań z zakresu IIoT (Industrial Internet of Things). Zaprezentujemy możliwości zdalnego sterownia drukarkami za pośrednictwem – Linx Printernet, aplikacji chmurowej, umożliwiającej monitoring stanu działania i zadań drukarek Linx na linii produkcyjnej oraz zdalne sterowanie nimi w dowolnym momencie.

  Zapraszamy!

  Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie

  Hala: F, stoisko 101